Hakkımızda

Gravis, başta enerji olmak üzere, araç muayene, sanayi, inşaat, gayrimenkul, tarım ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren güçlü iştirakleri ile Türkiye ve Ortadoğu’da yatırım yapan dinamik bir kuruluştur.

Gravis, deneyimli ve öngörülü yönetim kadrosunun yaptığı isabetli iş planlarını başarıyla hayata geçiren, istikrarlı olarak büyüyen bir kurum olmuştur. İleri görüşlü ve proaktif yaklaşımlarıyla yatırımları doğru alanda, doğru zamanda ve doğru coğrafyada gerçekleştirmiş; Türkiye pazarına özel olarak odaklanmış; stratejik işbirlikleri ve ortaklıklar kurmak suretiyle yeni yatırımlar için konumlanmıştır.

Gravis, enerji ve sanayi sektöründeki mevcut yatımlarına ek olarak yine enerji alanında yatırımlarına devam etmekte; enerji, sanayi ve hizmet sektöründe yeni yatırım fırsatlarını takip etmektedir.

Gravis’in ulaştığı başarının arkasında kaliteyi, müşteri odaklılığı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Gravis, insana saygılı, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırım yaptığı coğrafyalarda ekonomiye ve istihdama katkı sağlamaktadır. Gravis’in kurumsal sosyal sorumluluk stratejisi, yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

İletişim

NOKTA MAH. NOKTA KÖYÜ SK. NO: 1 /1 IÇ KAPI NO: 1 HALILIYE/ SANLIURFA

+90 532 450 8203

info@gravisltd.com